01/12/2019

Ewa

Kalendarz Adwentowy 2019- zobacz jak wykorzystaliśmy nasze kartki z zadaniami, które Ty możesz jeszcze szybko wydrukować!

Kalendarz Adwentowy 2019- zobacz jak wykorzystaliśmy nasze kartki z zadaniami, które Ty możesz jeszcze szybko wydrukować!

Witajcie w pierwszym wpisie tego miesiąca- miesiąca najpiękniejszego z całego roku! W tym magicznym czasie będziemy dzielić się z Wami inspiracjami świątecznymi w różnych tematach. Dziś prezentujemy wam nasz Kalendarz Adwentowy 2019! Zobaczcie jak wykorzystaliśmy nasze kartki z zadaniami, które Ty możesz jeszcze szybciutko wydrukować.

Karteczki z zadaniami wydrukujesz tutaj znajdziesz pliki do druku

W powyższym wpisie znajdziesz 48 pomysłów na zadania, które wykonywać będą Wasze pociechy. Zadania zrobiłam tak aby były do wyboru takie, które dzieciaki zrobią samodzielnie ale i takie, w których udział będzie brała cała rodzina- grudzień musi być baaaardzo rodzinny! Karteczki wydrukujecie i wytniecie w 5 minut dlatego jeśli nie macie jeszcze swojego kalendarza adwentowego to śmiało możecie jeszcze go zrobić!

W tym roku z racji tego, że mamy cały ogrom spraw na głowie postanowiliśmy połączyć gotowy kalendarz, który kupić możecie tutaj z rzeczami, które przygotowaliśmy samodzielnie- w tym roku są to właśnie nasze karteczki z zadaniami. W moment stworzyliśmy piękny kalendarz, którym wspólnie będziemy się cieszyć każdego dnia- aż do 24 grudnia!

Jeśli czegoś nie możecie zrobić danego dnia szybko możecie zamienić zadania. W tym roku postanowiliśmy też nie chować tych zadań. Są odkryte i dostępne dla nas w każdej chwili. W dzisiejszym dniu naszym zadaniem jest wspólna modlitwa o zdrowie całej rodziny… ale już dziś wiemy też, co czeka na nas jutro! To jeszcze bardziej cieszy i nakręca dziewczynki.

Nasz Kalendarz Adwentowy powiesiliśmy w kuchni, gdzie zawsze wspólnie zaczynamy dzień. Mamy go stale pod ręką i pięknie zdobi naszą kuchnię! W domu czuć już świąteczny klimat! W tym roku będzie wyjątkowo. Każda taka rzecz cieszy nas jeszcze bardziej- w końcu to pierwsze święta na swoim!

Kalendarz- TUTAJ

Krasnal- TUTAJ

Ledowe ozdoby- TUTAJ

Wydrukuj zadania- wydrukuj tutaj

Sprawdź świąteczną ofertę BONPRIX- KLIKNIJ TUTAJ

dekoracje świąteczne DIY kalendarz adwentowy święta Święta Bożego Narodzenia wnętrza

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.