30/07/2019

Ewa

Nowa odsłona miesięcznych kalendarzy- darmowy planner do druku na SIERPIEŃ

Nowa odsłona miesięcznych kalendarzy- darmowy planner do druku na SIERPIEŃ

W tamtym roku kalendarzy do druku nie brakowało. Dziś, na wasze liczne prośby powracam z tym tematem i serwuję wam odmienione kalendarze- w nowej kolorystyce i w nowych wariantach przy zachowaniu kwestii, które w tamtym roku świetnie się nam sprawdzały. Zobaczcie sami!

Pomimo, że będą to kalendarze z innym wyglądem niż poprzednie, zachowałam podstawową formę oraz konkretne boxy, które uważam za niezbędne.

Co znajduje się na naszym plannerze?

Z racji tego, że jest to planner miesięczny mamy miejsce na wszystkie dni danego miesiąca i krótkie notatki w przewidzianych do tego miejscu. Na górze widzimy konkretny miesiąc, którego dotyczy kalendarz. Nie byłabym sobą, gdybym nie dała tutaj czegoś, co od razu zmotywuje nas do działania. Hasło „Nowy miesiąc- nowe możliwości” to hasło, które musi znaleźć się na każdym naszym projekcie. Od razu motywuje i daje poczucie nowej szansy… szansy na realizację marzeń, wyznaczonych celów, nowych postanowień i tak dalej… Tym razem zrezygnowałam z miejsca na notatki natomiast stworzyłam większy box, w którym zapisujemy wszystkie rzeczy WAŻNE– będą to różne ważne daty, miejsca, telefony, sprawy, które w danym miesiącu będą dla nas bardzo istotne.

Plakaty zrobiłam w 3 wariantach kolorystycznych– pierwszy z dodatkiem niebieskiego, drugi z akcentem różu a trzeci, uniwersalny pozostał w neutralnych kolorach. Każdy znajdzie więc dla siebie odpowiednią kolorystykę i wybierze tą, którą preferuje. Ja w sierpniu wybieram ten z niebieskim 🙂

Słuchajcie takie kalendarze jak i pozostałe pliki do druku, które wam serwuję są zupełnie za darmo. Wieeelką nagrodą i podziękowaniem będzie dla nas każda reakcja dotycząca tego posta dlatego z tego miejsca prosimy was o wsparcie zarówno komentarzem na blogu jak i polajkowaniem czy udostępnieniem na fb czy insta. Przy waszym wsparciu będziemy takich plików tworzyć na pewno co raz więcej! A jesli macie jakieś pomysły czy prośby odnośnie tego co chcielibyście dostać od nas do druku, śmiało piszcie! Z góry pięknie dziękujemy! A teraz pobierajcie, drukujcie i planujcie nadchodzący miesiąc.

Powodzenia!

 

 

POBIERZ

 

darmowe pliki do druku kalendarz 2019 kalendarz na sierpień rodzice w sieci organizują czas

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up