26/08/2019

Ewa

Darmowy kalendarz do druku NA WRZESIEŃ

Darmowy kalendarz do druku NA WRZESIEŃ

Dzisiaj w wasze ręce trafia darmowy kalendarz na wrzesień. To miesiąc, w którym rozpoczynamy wiele nowych wyzwań- szkoły, przedszkola, zajęcia dodatkowe naszych dzieci… Potrzebujemy zatem dobrej organizacji aby nic nie umknęło naszej uwadze dlatego przybywamy do was z nowym kalendarzem, w którym zapiszecie wszystkie najważniejsze sprawy.

Standardowo kalendarz przygotowałam w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskim, różowym oraz czarno- szary dla wszystkich lubiących klasyczne, stonowane kolory.

W każdym kalendarzu znajdziecie miejsce na najważniejsze sprawy każdego dnia, hasło motywujące oraz box, gdzie spisać możecie najbardziej istotne sprawy, daty, telefony miesiąca.

Ja tymczasem drukuję swój, będzie wisiał już w nowym domu na lodówce i pierwsze co wpiszę to będzie nasz wyjazd nad morze 🙂 Nie możemy się doczekać !

Pobierz kalendarz klikając poniżej:

POBIERZ

 

darmowe pliki do druku kalendarz na wrzesień rodzice w sieci organizują czas wrzesień 2019

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up