20/05/2019

Ewa

Cegła z historią. Łazienka górna- zobacz montaż cegły rozbiórkowej.

Cegła z historią. Łazienka górna- zobacz montaż cegły rozbiórkowej.

Dziś stajemy się częścią pewnej historii…. Od kiedy zaczęliśmy budować dom powtarzałam jak niesamowitym jest to przeżyciem- tworzenie czegoś od początku…. budowanie swojej domowej przestrzeni, krok po kroku, każdego dnia… Najmniejsze postępy to wielkie wydarzenie! I naprawdę zrozumie to tylko ten, który tego doświadczył…

W dzisiejszy poniedziałek znowu działo się tak wiele. Starałam się pokazywać wam na Instagramie o co chodzi ale nie chciałam też zdradzać zbyt wielu szczegółów. Po pokazaniu cegły do łazienki górnej na Stories rozpętała się burza. Niewiarygodne jak wiele wiadomości spłynęło na nasze skrzynki z pytaniami o cegłę, o cenę, o efekt…

Szczerze mówiąc nie planowałam oddzielnego wpisu na ten temat. Zamierzałam wam pokazać jej realizację wraz z innymi pracami jakie dzieją się w tym pomieszczeniu natomiast ilość pytań o cegłę uświadomiła mnie jak bardzo są to informacje pożądane przez was, jak wiele osób szuka tego materiału, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się właśnie ten materiał. Poza tym słuchajcie… nasza cegła to prawdziwa cegła rozbiórkowa z 1872 roku! Obok takiej historii nie można przecież przejść obojętnie.


Od razu podam wam na nią namiary bo to chyba interesuje was najbardziej. Wpadajcie na stronkę i zobaczcie niesamowite realizacje z jej użyciem.

Kliknij w link i zobacz przepiękne projekty z użyciem naszej cegły rozbiórkowej TUTAJ


Pamiętacie projekt naszej łazienki górnej? Jeśli nie to zapraszam was do tamtego wpisu- zobacz cały projekt łazienki górnej

Dla przypomnienia wrzucę wam dwa zdjęcia, które pokażą wam jak to początkowo miało wyglądać. Wprowadziliśmy w projekcie w sumie tylko jedną zmianę jeśli chodzi o cegłę- nie robiliśmy zabudowanej ściany w linii od wc a samą cegłę postanowiliśmy położyć wyłącznie we wnęce od wc nie kładąc cegły na stelażu. Druga ściana, tam gdzie mają stanąć komody z umywalkami pozostała bez zmian- od dołu po górę zdobi ją nasza cegła.

Teraz trochę informacji na temat samej firmy jak i naszego wyboru.

Retrocegiełka to firma zajmująca się nie tylko sprzedażą ale i samym montażem płytek dekoracyjnych. Ich produkty są pięciokrotnie lżejsze od tradycyjnych cegieł (proces cięcia), dlatego mają zastosowanie na każdym podłożu i w każdym wnętrzu. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu cegły rozbiórkowej, która ma jedyny i uważam niepowtarzalny wygląd.

Firma oferuje nam pełny pakiet usług- selekcjonuje cegłę, przecina, poddaje procesowi czyszczenia a także jak już wspomniałam zajmuje się montażem.  Tutaj możecie też zamówić bezpłatne próbki ich płytek.

Kiedy nasze płytki przyszły do nas do domu zrobiły na nas ogromne wrażenie. Każda inna, wyjątkowa, ze swoją historią… na jednej mamy nawet rocznik!- podobno taką płytkę daje się w widocznym miejscu żeby właśnie pokreślić wyjątkowość tego rodzaju płytek.  Zrobiło to na mnie jeszcze większe wrażenie. Wiecie, świadomość tego, że ma się u siebie taką perełkę zdecydowanie buduje 🙂

Zobaczcie sami jak to niesamowicie wygląda. Zobaczcie jak krok po kroku zmieniała się dzisiaj nasza łazienkowa przestrzeń.

Muszę przyznać, że nastawialiśmy się z Łukaszem na cały dzień montażu ale ekipa dała niesamowity popis. W kilka godzin wszystko było perfekcyjnie wykonane! Zdecydowanie polecam wam więc również skorzystanie z montażu. Jeżeli mimo wszystko stawiacie na własny montaż RETROCEGIEŁKA proponuje wam zakup zarówno samej chemii jak i wszelkie narzędzia do samodzielnego montażu płytek.

Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym. Naprawdę ściany łazienkowe w cegle prezentują się fantastycznie. Pomieszczenie nabrało charakteru. Jesteśmy pod wrażeniem samej cegły ale również pod wrażeniem sprawej i profesjonalnej pracy naszej ekipy. Dziś jestem przekonana, że ponownie wrócimy do tej firmy kiedy będziemy planować montaż cegły w mini jadalni. A to chyba najlepsza rekomendacja, jaką możemy właściwie dać.

Na koniec serdecznie zapraszam was do zajrzenia na stronę firmy- retrocegiełka.pl

cegła cegła w domu łazienka łazienka górna nasz dom retrocegiełka rodzice w sieci urządzają dom wnętrza

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up