26/06/2017

Ewa

XARASAN KIDS- ULGA OD SWĘDZENIA, OCHRONA PRZED DRAPANIEM.

XARASAN KIDS- ULGA OD SWĘDZENIA, OCHRONA PRZED DRAPANIEM.

Lato przed nami! Zaczynamy powoli okres wakacyjny- czas długich spacerów, wyjazdów, pobytów nad wodą czy chodzenia po górach. Obozy, wycieczki, piesze wędrówki… czeka nas moc niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień ale…

czas wakacji to również czas, w którym wiernie towarzyszą nam przeróżne owady, nierzadko te, które w szybki sposób mogą nam ten błogi czas uprzykrzyć. I o ile my, dorośli jesteśmy jeszcze w stanie z nimi walczyć lub choćby chronić się to nasze dzieci nie mają już tak łatwo. Nieprzyjemne ukłucie, swędzenie a potem długo utrzymujące się bąble na całym ciele to zmora wielu  z nas.

Jak więc sobie z tym radzić? Co możemy zrobić kiedy dojdzie już do takiego ukąszenia? Jak zniwelować ból i swędzenie i pozwolić cieszyć się dziecku tym pięknymi, wakacyjnymi chwilami?

Mamy coś dla was!

XARASAN KIDS! To  małe, transparentne plasterki z motywami zwierzątek, nasycone naturalnymi składnikami. Plastry przynoszą natychmiastową ulgę od swędzenia spowodowanego ukąszeniem owadów. Oprócz działania łagodzącego, tworzą także mechaniczną barierę, która chroni od nieodpartego odruchu drapania i zapobiegają dalszemu podrażnianiu obszaru ukąszenia.

Zawarte w plastrach naturalne składniki, takie jak nagietek i żółtodrzew, działają kojąco i odświeżająco, przynosząc ulgę podrażnionej skórze do 8 godzin. Fajnie, prawda? Do tego mentol, który działa chłodząco czy lawenda mająca właściwości antyseptyczne.
Dodatkowo plastry Xarsana mają design przyjazny dzieciom, co pozwala odwrócić uwagę dziecka od nieprzyjemnego uczucia swędzenia. Dziecko może wybierać sobie spośród zwierzątek to, które chce mieć przylepione a to zajmuje mu chwilę czasu, skupia jego uwagę.

Plastry mogą być użyte bezpośrednio na ukąszenia. Plastry nie zawierają substancji drażniących takich jak alkohol czy amoniak, które nie powinny być stosowane u dzieci. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. W opakowaniu znajdziecie aż 30 takich plasterków z aplikatorami, których używać możecie aż do 3 miesięcy po otwarciu! A to oznacza, że taki produkt może wam wystarczyć na cały okres wakacyjny.

Dodatkowym atutem jest ich mega niska cena, która pozwoli dosłownie każdemu cieszyć się tym zabezpieczeniem w okresie wzmożonych ukąszeń- SPRAWDŹ TUTAJ

Pamiętajmy, ukąszenia komarów u dzieci są wręcz nieuniknione. Komary, meszki, osy, pszczoły. W lecie nie jesteśmy w stanie uniknąć styczności naszego malucha z tymi owadami. Reakcje na tego typu ukąszenia mogą być różne. Działajmy więc szybko i skutecznie. Takie bąble mogą utrzymywać się przecież do kilku dni. Do tego uporczywe swędzenie i ciągłe drapanie, które dziecku w żaden sposób nie pomoże, wręcz przeciwnie. Tu trzeba działać szybko. Takie plasterki zmieszczą się w każdej kieszeni czy torebce. Nie czekajmy, w szybki, tani i przyjemny sposób możemy przynieść ulgę naszemu dziecku. Nie pozwólmy aby taka przygoda zepsuła mu ten czas i zabrała uśmiech z jego twarzy.

Życzymy wam wielu wakacyjnych przygód!

 

dziecko komary plastry na ukąszenia

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up