31/07/2018

Ewa

Odkrywamy Lubelszczyznę- autorski projekt rodzinnych wycieczek rowerowych z Weehoo

Odkrywamy Lubelszczyznę- autorski projekt rodzinnych wycieczek rowerowych z Weehoo

Witajcie!

Dziś na blogu pojawia się bardzo szczególny dla nas wpis. Jest bowiem wynikiem naszego pomysłu na autorską kampanię rowerową, w której całą rodziną zwiedzamy naszą ukochaną Lubelszczyznę. Partnerem naszego pomysłu została marka Weehoo. To właśnie dzięki niej mogliśmy wdrożyć w życie nasz pomysł na nowy projekt.

Na czym polega projekt?

Jak wiecie na naszym blogu nieustannie prowadzimy projekt Lubelszczyzna-miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Tym razem chcemy pokazać wam Lubelszczyznę zupełnie z innej strony. Celem projektu jest odkrywanie jej zakątków, czasami bardziej, czasami mniej znanych, będą i takie, na które trafimy zupełnie przypadkowo podczas naszych podróży…. Odkrywając piękno naszego regionu chcemy zachęcić was również do aktywności rodzinnej. Przy tym wszystkim chcemy realizować się w jednej z naszych największych pasji – fotografii. Dlatego też nasze wyjazdy będą opatrzone pięknymi sesjami z miejsc, które będziemy odwiedzać. Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się zrobić przy tym wszystkim fajny materiał video, który za każdym razem będzie podsumowaniem naszej wyprawy.

Wyjazdy będą organizowane cyklicznie. Z każdego wyjazdu zobaczycie relację, w której opowiemy wam o miejscu, do którego zajechaliśmy, wrażeniach ale i przebytych rodzinnie kilometrach.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że udało nam się podjąć to wyzwanie. Dumni, że nasze pomysły mogą być realizowane, że wspólnie możemy pracować, realizować swoje pasje a przy tym wszystkim łapać kolejne wspaniałe wspomnienia rodzinne. Cieszymy się bardzo, że marka Weehoo podjęła to wyzwanie dlatego dziś słowem wstępu opowiemy wam trochę o niej. Pokażemy wam też nasz sprzęt dzięki, któremu cały projekt mógł zostać zrealizowany i serdecznie zaprosimy was do odwiedzenia marki na jej stronie- TUTAJ.

Weehoo to amerykańska marka jedynych w swoim rodzaju, aktywizujących jednokołowych przyczepek rowerowych. Weehoo jest obecne na 6 kontynentach! Imponujące, prawda?

Przyczepki rowerowe. Ale jakie?

Jako rodzice trójki dzieci musieliśmy podzielić obowiązki. Postanowiliśmy przejrzeć ofertę sklepu i wybraliśmy dwie oddzielne przyczepki. Ja prowadzić będę Dominikę, Łukasz w podwójnej przyczepce Weehoo będzie kierowcą dwóch dam.

Postawiliśmy więc na pojedynczą Igo Blast oraz podwójną Igo 2.

Igo Blast czyli przygoda dla najmłodszych.

Z racji tego, że Dominika za kilka dni! kończy pierwszy roczek musieliśmy poszukać czegoś co spełni nasze oczekiwania ale przede wszystkim będzie odpowiednie dla dzieci w takim wieku. Igo Blast jest krótszy od pozostałych przyczepek, ma mniej miejsca bagażowego, nie posiada łańcucha i pedałów. Dzięki temu jest oczywiście najlżejszą wersją jednokołowych przyczepek Weehoo. W Igo Blast mamy regulację dla większości dzieci w wieku 1-4 lat. Inne przyczepki Weehoo rekomendowane są dla dzieci od 2 lat. Siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od podnóżka, by dopasować do wzrostu dziecka. Przyczepka posiada trzypunktowe pasy, zabudowany łańcuch i pasy an pedałach.

Kilka danych technicznych:

iGo 2 podwójna przyczepka- podwójna przygoda!

Przede wszystkim przyczepka iGo2 to przyczepka dzięki, której mogliśmy połączyć Weronikę z Kingą i dać je pod opiekę tacie. Przyczepka iGo2 aktywizuje dzieci. ma niezależny łańcuch, niezależne pedały. I o ile Kinga oczywiście jeździ już na swoim rowerze o tyle w tym projekcie zależało nam na czymś innym. Chcemy robić długie trasy, mieć dzieci obok siebie a przy tym świetnie się bawić. Występuje tu regulacja siedziska dla większości dzieci w wieku 2-9 lat – o wzroście od 96 do 132 cm i wadze do 36 kg. Przyczepka ma trzypunktowe pasy i pasy na pedałach. To co jest bardzo dla nas istotne przyczepka ta ma przestrzeń bagażową w siedzisku oraz w sakwach ponad kołem- czad ! Będziemy przecież wozić ze sobą sprzęt, wodę, jakieś niezbędne gadżety dziecięce.

Dane techniczne:


Dziś ruszamy z projektem. Wiążemy z nim cały ogrom nadziei bo chcemy aby był stałym puntem naszego bloga. Cieszę się, że w końcu mogę o nim głośno powiedzieć. Cieszę się, że dane jest nam realizować te nasze nierzadko szalone pomysły. W tym kierunku chcemy iść… w kierunku realizowania ciekawych pomysłów, wyjątkowych projektów, pomysłów, które bardzo często będą właśnie naszymi pomysłami. Chcemy wychodzić z inicjatywą i pokazywać co nam w duszy gra. Cieszę się też, że takie akcje dane jest nam realizować wspólnie, razem. Rodzina to nasza największa siła!


Serdecznie zapraszamy was TUTAJ

lifestyle projekt rodzinnych wycieczek rowerowych przyczepki rowerowe weehoo wolny czas z dziećmi

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up