11/01/2016

Ewa

PAS DO FOTELIKA, CZYLI KOLEJNY SUPER GADŻET

PAS DO FOTELIKA, CZYLI KOLEJNY SUPER GADŻET

Kochani, dziś czas na kolejny super gadżet. Pas do fotelika to nasze ostatnie ciekawe odkrycie, które mogliśmy przetestować. U nas ten gadżet sprawdza się rewelacyjnie.

Najchętniej zabieramy go gdy jedziemy na zakupy czy do rodziny ale bardzo często korzystam z niego ja sama kiedy prowadzę Kingę do przedszkola… Z racji tego, że do przedszkola Kini mamy bardzo blisko, zabranie ze sobą wózka jest dla mnie bardziej kłopotliwe a trzymanie małej na rękach jeszcze zupełnie odpada. W tej sytuacji pas jest dla mnie najlepszą opcją.

Pas Cocobelt to prosty, wygodny i innowacyjny produkt, który zapewnia nam łatwiejsze i bardziej bezpieczne przenoszenie dziecka w foteliku. Dzięki antypoślizgowej podkładce na ramię mamy pewność, że pas się nie zsunie. Możemy go nosić na obu ramionach. Pas jest oczywiście regulowany dzięki czemu mogą go zakładać osoby o różnym wzroście.  Co jest bardzo ważne pas Cocobelt nadaje się do każdego typu fotelika. Przeznaczony jest zaś dla niemowląt do 12 miesiąca życia i wadze do 13kg.

Dla mnie to na prawdę gadżet godny uwagi i polecenia. Dlatego już teraz zapraszam was na stronkę wmalymswiecie.

Jeśli chodzi o mój zestaw to jest to typowa stylizacja na co dzień. Kiedy biegnę rano zaprowadzić Kingę do przedszkola nie mam czasu na długie myślenie w co i jak się ubiorę. Wybieram sprawdzone, ciepłe rzeczy, w których będzie mi przede wszystkim wygodnie. Tak więc dziś postawiłam na szary, ciepły płaszczyk z dużym kapturem, który jest nowością w mojej szafie oraz pastelowe, zamszowe eskimoski. Do tego czarne, klasyczne rurki oraz pudrowy sweter.

Zaraz po odprowadzeniu Kini do przedszkola postanowiliśmy wykorzystać ten piękny, zimowy dzień i wybraliśmy się na rodzinny spacer, czego efekty zobaczyć możecie poniżej 🙂

2

3

4

5

6

7

8

9

11

12

DSC_0646

 Pas do fotelika- wmalymswiecie

Płaszczyk-TUTAJ
Buty-merg.pl
gadżety moda mój styl strefa dziecka

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up