09/06/2016

Ewa

OPTICON- CENTRUM DOBREGO WIDZENIA W LUBLINIE

OPTICON- CENTRUM DOBREGO WIDZENIA W LUBLINIE

Witajcie,

Dziś coś specjalnego. Nareszcie możemy pochwalić wam się naszym projektem, który w tym roku będzie dla nas najważniejszy i chyba najprzyjemniejszy 🙂

Dziś, na pierwszy ogień idzie OPTICON- Centrum Dobrego Widzenia. Miejsce znajduje się w Lublinie, przy ul. Chodźki 3. Jak już pewnie zauważyliście zarówno ja, jak i Łukasz nosimy okulary. Posiadamy znaczne wady wzroku, które na tyle utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, że nie jesteśmy w stanie obejść się bez okularów czy soczewek. Kiedy przyszedł czas na wymianę okularów, sprawdzenie na jakim etapie są nasze wady wzroku postanowiliśmy odwiedzić OPTICON. Z racji tego, że oboje mamy tak duże wady uznaliśmy, że przebadamy również Kingę.

Dlaczego wybraliśmy OPTICON?

OPTICON Centrum Dobrego Widzenia to miejsce, w którym zostajemy obsłużeni od A do Z. Zarówno rodzice jak i dzieci. To centrum, w którym możemy załatwić wszystko, co związane jest z naszym wzrokiem- od badania, przez leczenie, aż po dobór okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Za pomocą specjalistycznych urządzeń specjaliści centrum zdiagnozują każdą przyczynę dolegliwości ze strony układu wzrokowego. Muszę to podkreślić, że po raz pierwszy czuliśmy, że jesteśmy obsługiwani przez ludzi, którzy wiedzą o tym wszystko. Badanie trwało dłużej niż zwykle, zupełnie inaczej się odbywało niż do tej pory w innych miejscach. Pierwszy raz styknęliśmy się z taką dokładnością, precyzją i zaangażowaniem. Widać, że Ci ludzie nie dość, że posiadają ogromną wiedzę to kochają to co robią a to bardzo pozytywnie przekłada się na klienta. Cała ekipa pomoże dobrać wam odpowiednie okulary korekcyjne czy soczewki kontaktowe. A jeśli zauważysz, że oczy twojego dziecka ustawiają się nieprawidłowo- zdiagnozują problem i ustalą program ćwiczeń wzrokowych. Jeżeli natomiast wasza pociecha nie ma wady a wy sami potrzebujecie pomocy lub nowej pary okularów spokojnie możecie wybrać się tam razem z dzieciaczkiem. W centrum OPTICON znajdziecie kącik zabaw dla dziecka, w którym na pewno nie będzie się nudzić.

Przy okazji nie mogę nie wspomnieć, że OPTICON Centrum Dobrego Widzenia jest partnerem programu Rodzina Trzy Plus. Dla tego typu rodzin mają specjalne zniżki na oprawy okularowe i soczewki kontaktowe.W ofercie salonu znajdziecie całe mnóstwo dziecięcych, kolorowych oprawek także gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bez obaw zarówno ja jak i Łukasz mogliśmy znaleźć dla siebie odpowiednie oprawki. Oferta oprawek jest oszałamiająca. Z profesjonalną pomocą wybraliśmy okulary odpowiednie do naszej wady, kształtu twarzy i upodobań. Na szczęście okazało się, że Kinia na chwilę obecną nie ma problemów z widzeniem. Natomiast ze względu na tak duże wady wzroku u nas, rodziców musimy to kontrolować i co jakiś czas badać jej oczka.

Słuchajcie nie chcę tu wypisywać o wszelkich możliwościach tego salonu, wszystkich zaletach, małych choć istotnych niekiedy sprawach bo chcieliśmy tu pokazać najważniejsze kwestie i poruszyć najistotniejsze sprawy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, piszcie. Na pewno postaramy się wam pomóc i na nie odpowiedzieć. Jeśli nie my, to na pewno poratują nas specjaliści z OPTICON Centrum Dobrego Widzenia.

Na koniec serdecznie polecam wam to miejsce- wam i waszym pociechom. Jeśli macie problemy z widzeniem, potrzebujecie nowych oprawek bądź soczewek to tylko tam, zdecydowanie.

OPTICON Centrum Dobrego Widzenia

Ul. Chodźki 3 lok.8A, 20-093 Lublin

więcej informacji na temat tego miejsca i oferty znajdziecie na opticon-cdw.pl

DSC_0688

DSC_0701

DSC_0704

DSC_0709

DSC_0714

DSC_0728

DSC_0736

DSC_0739

DSC_0747

DSC_0750

DSC_0784

DSC_0806

DSC_0816

DSC_0828

DSC_0830

DSC_0835

DSC_0841

DSC_0842

DSC_0845

DSC_0851

DSC_0853

DSC_0862

DSC_0866

DSC_0887

DSC_0902

DSC_0907

DSC_0947

DSC_0958

DSC_0967

projekt lubelszczyzna

lublin miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom projekt lubelszczyzna

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up