20/02/2018

Ewa

Kalendarz DIY MARZEC 2018- darmowy planner do druku.

Kalendarz DIY MARZEC 2018- darmowy planner do druku.

No i maaaamy to! W końcu ruszamy z obiecanymi już wcześniej plikami, o których opowiadałam wam jakiś czas temu. Plikami darmowymi, plikami do pobrania.

Jak wiecie przy trójce dzieci musimy być z Łukaszem mocno zorganizowani. Oczywiście nie jest tak, że jesteśmy mistrzami organizacji, wręcz przeciwnie, wielu rzeczy nie mamy jeszcze dopracowanych a powroty do domu z powodu zapominalstwa to u nas standard. Ponieważ od zawsze lubiłam kartki, karteczki, karteluszki, na których mogłam wszystko sobie zapisać postanowiłam, że pomożemy i sobie i wam. Powoli nauczymy się więc wspólnie sprawnej organizacji czasu. Wszystko odbywać się będzie więc na podstawie naszego doświadczenia, naszych potrzeb ale i naszych błędów. Będziemy próbować, modyfikować i prezentować wam ciekawe druki, kalendarze, plannery do pobrania ale nie tylko. W planach mamy całe mnóstwo pomysłów na darmowe pliki, które pomogą wam w codziennej organizacji. Na pierwszy ogień idą zatem kalendarze.

Pomysłami i wizualną stronę przejmuję ja, Łukasz natomiast zajmuje się realizacją moich pomysłów i ogarnianiem programów.  Kalendarz zaprojektowaliśmy tak aby znalazły się na nim najważniejsze kwestie, które są nam na co dzień potrzebne, na które zwracamy uwagę i bez których ciężko jest nam ogarnąć wszelkie plany.

Planner jest przygotowany w formie A4 w trzech wersjach kolorystycznych: klasycznej, pastelowej oraz mocno kolorowej.

W plannerze na marzec znajdziecie:

Kalendarze miesięczne pojawiać się będą systematycznie, zawsze w połowie miesiąca, na miesiąc kolejny. Wszystko chcemy podesłać wam wcześniej tak, aby każdy na spokojnie mógł się przygotować.

Wszelkie wasze sugestie, podpowiedzi ale również potrzeby wysyłajcie do nas w komentarzach lub prywatnych wiadomościach na [email protected] W planach mamy plannery roczne, miesięczne i dzienne. Będą też pliki, które będziecie mogli wykorzystać w tracie zakupów albo takie, które pomogą wam w szybki sposób zorganizować domową przestrzeń. Ale powoli. Dziś, tak jak wspomniałam ruszamy z kalendarzem na MARZEC 2018.

MARZEC 2018- DARMOWY PLANNER DO DRUKU

WERSJA 1- CZARNO-BIAŁA

POBIERZ

WERSJA 2- PASTELOWA

POBIERZ

WERSJA 3- KOLOROWA

POBIERZ

Korzystajcie, drukujcie i bawcie się przy tym dobrze! Za każde udostępnienie tego wpisu na fb będziemy bardzo wdzięczni 🙂

darmowe pliki do druku DIY kalendarze marzec 2018 organizacja czasu plannery pliki do druku zrób to sam

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.