07/10/2016

Ewa

DIY- JAK ZROBIĆ GIRLANDĘ Z BIBUŁY? 1 URODZINY WERONIKI

DIY- JAK ZROBIĆ GIRLANDĘ Z BIBUŁY? 1 URODZINY WERONIKI

Dziś II część wpisów DIY dotyczących pierwszych urodzin Weroniki czyli JAK ZROBIĆ GIRLANDĘ Z BIBUŁY? 

W ostatnim wpisie mogliście zobaczyć moją propozycję zaproszeń DIY JAK ZROBIĆ ZAPROSZENIA DIY?. Dziś pora na długo wyczekiwaną girlandę. Kiedy zaczęłam zastanawiać się nad ozdobami jakie pojawią się na przyjęciu od razu wiedziałam, że postawię na własnoręcznie zrobione zaproszenia oraz ozdobną girlandę w określonej kolorystyce, którą też chciałam wykonać sama. Tego typu girlanda to coś bardzo efektownego ale i prostego w wykonaniu.

Bardzo ważna kwestia! Na samym początku zastanówcie się w jakiej kolorystyce czy stylu planujecie przyjęcie. Wtedy o wiele łatwiej będzie wam wszystko stworzyć i zgrać. Ja postawiłam tym razem na urodziny bez motywu przewodniego. U Kingi zawsze coś było: księżniczka, Myszka Minni, wróżka…. Tym razem chciałam po prostu coś ładnego, prostego, dziewczęcego. A kolory, na które postawiliśmy to granat, róż i złoto.

Co będzie nam potrzebne do wykonania takiej girlandy:

Naszą bibułę jak i wszelkie pozostałe rzeczy zamówione zostały na Allegro. Tak jak wspomniałam postawiłam na 3 kolory: granat, róż i złoto. Taka bibuła przychodzi nam w pojedynczych arkuszach.

dsc_0597

1. Składamy jeden arkusz na pół i wycinamy paski do 3/4 wysokości arkusza.

dsc_0600 dsc_0602

dsc_0604

dsc_0607

2. Rozkładamy arkusz i zwijamy w rulon.

dsc_0608

dsc_0613

3. Następnie skręcamy rulon i zawiązujemy bezbarwną taśmą tak aby nam się nie rozpadł a jednocześnie aby wyszła nam dziurka na naszą tasiemkę.

dsc_0616

dsc_0619

dsc_0620

dsc_0623

4. Tworzymy pozostałe frędzle.

dsc_0626

dsc_0628

5. Na koniec wszystkie frędzle wkładamy po kolei, we wcześniej ustalonej kolejności na naszą tasiemkę.

dsc_0633

dsc_0635

I gotowe! 

dsc_0647

Taka girlanda świetnie będzie prezentowała się na ścianie, nad stołem czy na krzesełku, na którym siedzi nasza gwiazda 🙂 Mam nadzieję, że naszym gościom się spodoba bo Weronika jest zachwycona a Kinia od razu zapytała czy na jej grudniowe urodziny tez taką wykonam 🙂 No jasne, że tak 🙂 

A teraz życzcie nam udanej imprezy bo to już jutro 🙂

1 urodziny DIY girlanda jak zrobić girlandę jak zrobić girlandę z bibuły przyjęcie urodzinowe roczek urodziny zrób to sam

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.