11/12/2017

Ewa

NOWA STRONA, NOWY ROK, NOWE PLANY- ZMIANY NA RODZICEWSIECI.PL

NOWA STRONA, NOWY ROK, NOWE PLANY- ZMIANY NA RODZICEWSIECI.PL

No i MAMY TO! Mamy nowy wygląd strony rodzicewsieci.pl a co za tym idzie nowe pomysły, chęci i koncepcje. Dziś opowiemy wam trochę o małych zmianach jakie wprowadziliśmy na blogu oraz o tym co się z nimi wiąże. Chcemy też mocnym akcentem zaznaczyć, w którym punkcie się właśnie znajdujemy i w jakim chcemy być za jakiś czas. Nie bez przyczyny właśnie zaplanowaliśmy zmianę wyglądu strony na końcówkę roku bo wiecie… nowy rok, nowe plany, nowe możliwości!

Jak wiecie od początku w mojej blogowej przygodzie pomagał mi Łukasz. Na początku jakieś tam zdjęcia, potem doszło wsparcie bardziej techniczne a na koniec, który jednocześnie ma być naszym wielkim początkiem dołączył do mnie biorąc na siebie wszystkie przywileje jak i obowiązki, które ja dotychczas miałam na sobie.

Od tamtej pory tworzymy bloga razem a nasz blog stał się lifestylowym blogiem  Mamy i Taty. Kiedy urodziła się nasza trzecia córka, Dominika blog nie był już blogiem rodziny 2+2 a stał się blogiem rodziny wielodzietnej. Tematy około rodzinne zaczęły cieszyć się świetnym zainteresowaniem. Zaczęło nam przybywać czytelników, zaczęliście pisać do nas bardziej prywatnie, odzywać się, pokazywać… To dało nam jeszcze większego kopa do działania. W międzyczasie spełnialiśmy swoje największe marzenie- zaczęliśmy budować nasz wymarzony DOM! Zdecydowaliśmy się więc pokazać wam całą tą naszą historię…  Odbiór tematyki związanej z budową domu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Odbiór wpisów motywacyjnych jest  niesamowity- wciąż wysyłacie nam historie, w których opisujecie jaki mieliśmy wpływ na wasze życiowe decyzje- dla twórców internetowych nie ma chyba nic bardziej motywującego!

Od tego momentu zmieniło się wszystko.

Stanęliśmy w punkcie kiedy chcąc się odwdzięczyć za cały ten odzew, za wszystkie prywatne wiadomości, za to, że tak bardzo docenialiście każdy nowy wpis postanowiliśmy zrobić na blogu porządki po to aby każdemu z was było jeszcze łatwiej się tu odnaleźć. Chcieliśmy uporządkować kategorie tak, aby każdy z was wiedział, czego po tej stronie może się spodziewać.

Co więc zobaczycie na blogu- jakie wpisy, tematy, kwestie będą tu poruszane?

Na blogu znajdziecie teraz 4 główne kategorie: RODZINA, DOM I OGRÓD, FAJNE MIEJSCA, LIFESTYLE. W każdej z tych kategorii znajdziecie podział na podkategorie, które mają być rozwinięciem danej tematyki. Chcemy skupić się tu na naszej historii, która ma was inspirować i motywować. To nasza droga.

Blog będzie zatem poruszał tematy związane z RODZINĄ– tu znajdziecie posty o relacjach damsko-męskich, wpisy o rodzicielstwie ale także takie, które będą przeznaczone wyłącznie dla kobiet czy dla mężczyzn.

DOM I OGRÓD– tu będzie szał! Znajdziecie całą historię naszej budowy i tworzenia naszego miejsca na ziemi… Będą tu wpisy czysto budowlane, wpisy wnętrzarskie, posty z poradami, gadżetami domowymi, inspiracjami czy fajnymi rozwiązaniami i sposobami na prowadzenie domu. Będziemy tu polecać wam również ciekawe sklepy, w których możemy kupić interesujące przedmioty do domu, znajdziecie całą masę wpisów, które poruszą tematykę ogrodu a kiedy powstanie już nasza wymarzona kuchnia nie raz wpadniecie na pewno na Coś Pysznego! Czuję, że tu będzie działo się najwięcej 🙂

Kategoria FAJNE MIEJSCA zabierze was w podróż po fajnych, ciekawych, rodzinnych ale też nie tylko miejscach na mapie Polski. W tej zakładce znajdziecie również nasz autorski projekt Lubelszczyzna- miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Mam nadzieję, ze się tu mocno rozkręcimy!

No i na koniec LIFESTYLE czyli wszystko to, co będzie pokazywać nasz styl życia- z tej zakładki dowiecie się CO U NAS?, znajdziecie posty dotyczące motywacji, inspiracji, organizacji codzienności a także tak ważnej dla nas sfery- BLOGOsfery 🙂

I to chyba tyle! Jesteśmy na maxa podekscytowani bo strona  w końcu wygląda tak, jak od dawna chcieliśmy aby wyglądała. Znaleźliśmy swoją drogą dotyczącą tej sfery naszego życia i dziś dzielimy się z wami wszystkimi jej aspektami.

Z tego miejsca DZIĘKUJEMY! Dziękujemy, że jesteście, piszecie, czytacie, oglądacie, motywujecie bowiem „…Dziś opowiadamy wam tu naszą historię, której każdego dnia stajecie się ogromną częścią…”.

blog blog mamy i taty blog parentingowy blog rodzinny blogosfera rodzice w sieci blog rodzicewsieci

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.