15/12/2018

Ewa

Rodzice w sieci testują- SEYSSO Oxygen Travel- najnowszy bezprzewodowy irygator dentystyczny do zębów- nasza opinia.

Rodzice w sieci testują- SEYSSO Oxygen Travel- najnowszy bezprzewodowy irygator dentystyczny do zębów- nasza opinia.

Witajcie, daaaaawno nie testowaliśmy żadnych ciekawych i oryginalnych gadżetów ( a wiecie, że takie lubimy bardzo!)dlatego dziś przybywamy z postem, w którym zaprezentujemy wam nasze najnowsze odkrycie- bezprzewodowy irygator dentystyczny do zębów SEYSSO OxygenTo idealny pomysł na prezent chociażby… dla samego siebie!

Muszę przyznać, że ani ja ani Łukasz nie mieliśmy nigdy styczności z takim urządzeniem. Kiedy dowiedzieliśmy się o tej nowości i przeczytaliśmy o wielu jego zaletach, postanowiliśmy to sprawdzić… na córce! 🙂 Od razu zaznaczam, że takie urządzenie to idealny gadżet dla wszystkich członków rodziny i sami na pewno zamierzamy również z niego korzystać.

Ze względu na to, że Kinga pozbyła się już kliku mleczaków oddając je Wróżce Zębuszce stwierdziliśmy, że takie urządzenie świetnie zadba o jej pierwsze, stałe ząbki, które wymagają już ciągłego ale i dokładnego dbania.

Czym jest irygator?

Irygator marki SEYSSO to urządzenie przeznaczone do higieny jamy ustnej a w szczególności do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Irygator fantastycznie usuwa wszelkie bakterie, które gromadzą się w trudno dostępnym miejscach w jamie ustnej.

Jak działa taki irygator?

Przede wszystkim taki irygator trafi w miejsca,  w które zwykła szczoteczka dotrzeć nie może.

Irygator SEYSSO Oxygen Travel działa w 3 trybach pracy, które dostosowane są do rożnych potrzeb:

-TRYB NORMAL (6,2 bara) – polecany jest do standardowej irygacji, świetnie sprawdza się przy ortodontycznych aparatach. Wysokie ciśnienie powoduje doskonałą skuteczność czyszczenia przy czyszczeniu ciasnych przestrzeni międzyzebowych, szczególnie w połączeniu ze specjalną końcówką do aparatów ortodontycznych,
-TRYB SOFT (2,7 bara) – łagodny strumień doskonale sprawdza się u osób z nadwrażliwością zębów i dziąseł, oraz z kieszonkami dziąsłowymi,
-TRYB PULSE (2,7-6,2 bara) – strumień wody o ciśnieniu zmiennym masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie a tym samym wzmacniając je.

Wyobraźcie sobie, że końcówka irygatora ma 0,6 mm średnicy!- dzięki temu strumień wody jest idealnie skupiony. Idealnie poradzi sobie zatem z bakteriami które są zgromadzone pomiędzy przestrzeniami między zębowymi.

Nasz irygator to irygator bezprzewodowy, do którego mamy w zestawie ładowarkę. I tu super wiadomość- Irygator SEYSSO Oxygen Travel to najdłużej działający bezprzewodowy irygator na rynku! Jedno ładowanie wystarcza nam na 2 pełne tygodnie pracy! Bateria w akumulatorze działa do 70 minut, przy założeniu, że korzystamy z takiego urządzenia 2 razy dziennie po około 2… 2,5 minuty mamy 14 dni bez potrzeby ładowania. Samo ładowanie trwa 24 godziny. Podczas ładowania dioda LED miga a kiedy mamy już naładowany sprzęt światełko jest stałe.

Mało tego! Irygator posiada w zestawie 3 rodzaje końcówek:

Nasz bezprzewodowy Irygator ma zamontowany w sobie zbiornik na wodę o pojemności 150 ml. Napełnianie pojemniczka wodą jest dziecinnie proste. Można go również bez problemu odłączyć od urządzenia.

Bardzo ważną informacją jest też to, że wraz z zestawem obejmującym irygator, zbiornik na wodę, 3 różne końcówki: 1- standardowa, 1-przeznaczona do kieszonek dziąsłowych i 1- dedykowana do aparatów ortodontycznych, ładowarkę i polską instrukcję otrzymujecie 2-letnią gwarancję na irygator.

Na koniec małe podsumowanie i największe zalety irygatora:

Taki irygator dotrze tam gdzie zwykła szczoteczka nie ma dostępu- po regularnym stosowaniu irygatora, nasze dziąsła stają się mocniejsze, lepiej ukrwione i zdecydowanie zdrowsze. To bardzo ważne bo wiele poważniejszych problemów związanych z zębami zaczyna się właśnie od dziąseł. Pamiętajmy także, że taki irygator likwiduje bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z ust, dzięki czemu pozostawia świeższy oddech przez długi, długi czas. Nasz irygator działa mechanicznie, pod ciśnieniem wody, jest zdecydowanie łatwiejszy w użyciu niż nić dentystyczna, wykałaczka czy szczoteczka między zębowa. Bez dwóch zdań taki gadżet okaże się strzałem w 10 przy aparatach ortodontycznych, mostach czy koronach- wpływ na to mają różnego rodzaju końcówki dostępne w zestawie, o których pisałam wam na początku. Ostatnia rzecz to to, że taki gadżet zajmuje bardzo mało miejsca czy to na półce czy to w walizce kiedy chcemy zabrać go ze sobą. Jest bezprzewodowy , więc w pełni naładowany będzie nam służył przez cały urlop 🙂

Używacie irygatorów? Jestem bardzo ciekawa. Jeśli tak koniecznie napiszcie jakich? My tymczasem polecamy wam irygator marki SEYSSO Oxygen Travel, którego możecie kupić m.in TUTAJ.

 

higiena jamy ustnej irygator irygator seysso oxygen gtravel rodzice w sieci testują

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.