30/11/2017

Ewa

NASZE PLANY I CELE NA GRUDZIEŃ.

NASZE PLANY I CELE NA GRUDZIEŃ.

Witajcie w kolejnym wpisie. Dziś serwuję wam luźny wpis dotyczący naszych planów i celów na nadchodzący miesiąc. Postanowiłam wprowadzić cykl wpisów o planowaniu dlatego też zacznę nietypowo nie od Nowego Roku ale już dziś!

Grudzień to najpiękniejszy chyba miesiąc w roku. Wiąże się z nim mnóstwo przeżyć, cudownych, rodzinnych chwil, mnóstwo zabawy i frajdy. Jakie więc mamy plany na Grudzień 2017?

PLANY i CELE RODZINNE:

Zbliżają się Mikołajki.. zamierzamy w tym roku pojechać z dziewczynkami do którejś z lubelskich galerii i tam spędzić ten wyjątkowy dzień. W planach na nadchodzące dni mamy również wykonanie swoich listów do Mikołaja, w których podpowiemy mu co chcielibyśmy dostać.

Kolejnym ważnym dla nas wydarzeniem grudniowym są urodziny Kingi- matko to już będą 5! Dacie wiarę? Urodziny planujemy zorganizować w „kulkowym raju” 🙂 Będzie pyszny tort, mnóstwo zabawy i prezentów 🙂

Po urodzinach wielkimi krokami zbliżać się będą święta. W tym roku będą dla nas one wyjątkowe- bo będą to pierwsze święta Dominiki a tym samym 1 Święta w KOMPLECIE! Zamierzamy wspólnie pojechać po choinkę, wspólnie przygotowywać piękne ozdoby choinkowe a potem rodzinnie ubierać naszą zieloną pannę. W tym roku czekają nas święta w wielu miejscach dlatego czuję, że będzie intensywnie 🙂

W tym roku po raz pierwszy chcemy być przygotowani na święta wcześniej. Mamy dość latania po galeriach na ostatnią chwilę… potem padamy już na twarz. W tym roku chcemy bardziej skupić się na czasie poświęconym sobie niż ulec świątecznej gorączce.

Sylwestra planujemy spędzić w domu… Dominika jest za mała na zostawienie jej z dziadkami i nocne szaleństwa. Zdecydowanie czeka nas Sylwester z Dwójką, Polsatem i TVNem!

W grudniu zamierzamy ulepić na działce mega igloo i bałwana Olafa 🙂

PLANY I CELE BUDOWLANE:

W tym roku planujemy wstawić do naszego domu okna. Co prawda zamówienie poszło już jakiś czas temu ale ze względu na gorący okres czas oczekiwania jest wydłużony. Poza tym nic już nam się raczej nie uda zrobić dlatego plan na grudzień to OKNA!

PLANY ZWIĄZANE Z BLOGIEM:

Ostatni miesiąc to praca nad nowym wyglądem strony. Lada moment ruszymy więc z nową odsłoną, na którą już serdecznie was zapraszam. Nareszcie będzie tak jak chciałam od dłuższego czasu. Z nowym wyglądem zamierzam zostać na dłuższy czas chociaż… wiecie jak to ze mną bywa- kocham zmiany! Nowy wygląd bloga będzie bardziej przejrzysty, czytelny i skupiony na konkretnych kategoriach, które będą tutaj poruszane.

Zamierzamy powoli rozkręcać też nasz kanał na YouTube. Video mocno nas do siebie przekonuje- chcemy więc rozszerzyć tą działalność.

Mamy też sporo pomysłów na ciekawe kampanie na 2018 dlatego zamierzamy się na tym skupić i mocno dopracować wszelkie szczegóły już w grudniu.

TYLKO DLA SIEBIE:

Zamierzam ściąć włosy, zrobić sobie mega fajne pazurki na święta no i w końcu muszę znaleźć zimową kurtkę. Łukasz ma za zadanie znaleźć ciekawe przepisy na zdrowe przekąski 🙂 Chce więcej biegać i zacząć chodzić na siłownię..

Grudzień to wyjątkowy miesiąc! Jak dla mnie to najbardziej rodzinny, zbliżający do siebie ludzi miesiąc w roku. Zamierzamy wycisnąć więc z niego tyle ile tylko się da. Zdecydowanie więcej czasu chcę poświęcić rodzinie niż przedświątecznej gonitwie czy pracy. Trzymajcie kciuki bo już w następnym miesiącu pochwalimy się wam co udało nam się zrealizować a czego ewentualnie nie…

A wy? Lubicie planować, wyznaczać sobie cele na krótki okres czy wolicie działać bardziej długofalowo? 

 

grudzień lifestyle motywacja planowanie plany i cele zarządzanie czasem

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.