06/04/2018

Ewa

Co u nas? czyli nasze plany i cele na kwiecień

Co u nas? czyli nasze plany i cele na kwiecień

Witam się z wami kolejnym wpisem z cyklu „co u nas? czyli nasze plany i cele na kwiecień”. Lubię te wpisy bo pozwalają mi zaplanować wiele kwestii rodzinnych i zawodowych. Mam więc przed sobą plan na cały miesiąc, który jest dla mnie świetnym punktem wyjścia. Z racji tego, że uwielbiam planować, wszystko odhaczać, zakreślać i wypisywać taki wpis jest dla mnie czymś czego staram się trzymać i od czego wychodzę by móc zaplanować kolejne sprawy. Taki obraz daje mi również świetne podsumowanie tego co nam się udało a czego nie daliśmy rady zrobić czy osiągnąć.

Kto wie może przygotujemy takie pliki do druku aby każdy z was mógł sobie coś takiego wydrukować i wypisywać swoje mniejsze czy większe plany i cele. Co myślicie?


Plany rodzinne


Święta Wielkanocne za nami także tej kwestii nie wypisuję już w planach. Mimo to, te dwa dni były dla nas mega udane, bardzo rodzinne ale i intensywne. W jeden dzień przemieszczaliśmy się w wiele miejsc co z dziećmi jak wiecie nie zawsze się udaje albo nie zawsze jej po prostu łatwe. Udało nam się więc wszystko zorganizować i spotkać z każdym z kim bardzo chcieliśmy spędzić choć chwilę w tym wyjątkowym czasie. Odhaczam ten punkt i daję nam 6 z organizacji.

7 kwietnia, czyli dokładnie w tą sobotą jedziemy w świat 🙂 Ruszamy w prawie 9 godzinną podróż aby spędzić 3 cudowne, rodzinne dni… nad morzem! Na razie nic więcej nie zdradzę bo o samym miejscu opowiem wam pewnie podczas podróży na Instastories. Cieszymy się jak dzieci, że wyrwiemy kilka dni na odpoczynek, regenerację i naładowanie akumulatorów. Bardzo tego potrzebujemy. Mam nadzieję, że podróż z trzema małymi księżniczkami będzie znośna i obędzie się bez zbędnym komplikacji. Możecie trzymać za nas kciuki i życzyć nam szczęśliwej podróży!

W końcu możemy cieszyć się niesamowitą, iście wiosenną pogodą dlatego każdą wolną chwilę chcemy spędzać na świeżym powietrzu, na naszej działce. Mamy ze sobą już dwa całodniowe wyjścia, dziewczyny są zachwycone. Sezon na zabawę w piachu i trampolinę uważamy za otwarty!

W tym miesiącu chcemy również podjąć próbę nauki jazdy Kingi na rowerze na dwóch kołach oraz Weroniki na rowerku biegowym.


Plany związane z blogiem


I tu wracam do wyjazdu nad morze bo zamierzam wam zrobić obszerną relację z tego miejsca, w którym się znajdziemy. Postaram wam się je dokładnie pokazać, opisać i rozwiać wiele wątpliwości, które mogą pojawić się w związku z tym miejscem. Pamiętajcie, żeby być z nami na bieżąco na naszym instagramie bo tam będzie widać wszystko najlepiej.

W kwietniu szykuje nam się również wyjazd na Blog Conference Poznań czyli wyjazd na spotkanie zorganizowane specjalnie na ludzi udzielających się w sieci. Będziemy się szkolić, uczyć i poznawać wielu ciekawych ludzi. Wyjazd do Poznania zaplanowany mamy na 21-22 kwietnia.

W kwietniu mamy również odwiedzić ciekawe miejsce, które wpisywać się będzie w projekt „Lubelszczyzna-miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom”. Mam nadzieję, że miejsce okaże się świetną propozycją dla rodzin a sami będziemy mogli wam je szczerze polecić. Zobaczymy 🙂

Pamiętajcie, że w połowie miesiąca pojawi się również kalendarz do druku na maj.


Plany budowlane


W tym miesiącu mamy sporo roboty, którą wykonać musi sam Łukasz. Przez ostatnie dni wraz z dziadkiem ogarnęli mnóstwo roboty- doprowadzona została wentylacja do pomieszczeń, zrobili dodatkowe gniazdka, które wyszły „w trakcie”, położyli kable pod czujnik do sterowania piecem. Poza tym mamy w planach obkopanie całego domu pod położenie bednarki do uziemienia. Jeśli się uda wkopiemy również szambo. Poza tym cały ogrom porządków dookoła domu. Przed nimi jeszcze mnóstwo pracy a muszą się wyrobić do połowy miesiąca z racji tego, że około 17 kwietnia wchodzą nam panowie do robienia tynków! Na ten etap czekamy z niecierpliwością! W planach mamy również wybranie parapetów wewnętrznych ale sami jeszcze nie wiemy czy zdążymy przed tynkami. Tą sprawą zajmiemy się od razu po przyjeździe z nad morza.

Jak widzicie, będzie się działo! Przed nami dwa spore wyjazdy w Polskę także te wydarzenia są dla nas najbardziej emocjonujące. Poza tym z ogromną niecierpliwością czekamy na etap tynków bo po nich dom nabierze nowego charakteru. Aj co raz bliżej celu 😀 Maj za to zapowiada się równie intensywnie i ciekawie ale o tym za miesiąc.

Pozdrawiamy!

co u nas organizacja czasu plany i cele plany i cele na kwiecień

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.