25/08/2017

Ewa

JAK ZNALEŹĆ CZAS NA PASJE I PRZYJEMNOŚCI- CZYLI MAMA UTOPIONA W GARACH, PRANIU I PIELUCHACH.

JAK ZNALEŹĆ CZAS NA PASJE I PRZYJEMNOŚCI- CZYLI MAMA UTOPIONA W GARACH, PRANIU I PIELUCHACH.

Do dzisiejszego wpisu zainspirowało mnie kilka ostatnich pytań na grupach facebookowych. Wszystkie dotyczyły jednego problemu-  jak znaleźć czas na pasję, przyjemności i własny biznes w czasie kiedy jako mama masz na głowie całe mnóstwo innych obowiązków. Kobiety pytały o radę inne mamy, szukały pomysłów, rozwiązań i jako takiego pocieszenia. Dziś więc postaram się ugryźć ten temat ze swojej perspektywy.

Często takie pytania, dotyczące właśnie godzenia pasji z codziennymi obowiązkami rodzinnymi zadajecie właśnie mi. Praktycznie na każdą taką wiadomość odpowiadam tak samo. Mam bowiem kilka zasad, których mocno się trzymam aby mieć właśnie taką możliwość. Jako mama, już teraz trójki dzieci prowadząca bloga i znajdująca czas na swoje zainteresowania musiałam bowiem znaleźć takie rozwiązania, które będą zawsze niezawodne, sprawdzone i pomocne.

Co zatem pomaga mi rozwijać własne zainteresowania? Jakimi zasadami się kieruję? Jak znajduję czas na inne rzeczy poza obowiązkami domowymi?

JAK ZNALEŹĆ CZAS NA PASJE I PRZYJEMNOŚCI… ?

jej zdaniem pasja psychologia zarządzanie czasem życie

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.