15/10/2019

Ewa

Darmowy planner dzienny do druku- totalny hit, który ułatwi wam organizację codzienności!

Darmowy planner dzienny do druku- totalny hit, który ułatwi wam organizację codzienności!

Dziś oddaję w Wasze ręce darmowy planner dzienny do druku, który ułatwi wam organizację codzienności i sprawi, że wszystkie wasze cele i plany na dany dzień będą zapamiętane i odhaczone! Zobaczcie sami!

Tak jak mówiłam Wam dziś na Instastory planowanie, organizacja czasu i tworzenie własnych materiałów w tym temacie sprawia mi masę frajdy i satysfakcji. Planuję mocno rozwinąć się w tym temacie ponieważ wiem już jak dobra organizacja potrafi wesprzeć nasze cele i sprawić, że każdego dnia będziemy potrafili znaleźć czas na wiele dziedzin naszego życia dając pewne spełnienie i zadowolenie z siebie.

Wielokrotnie pisałam i mówiłam Wam o tym, że jestem wielką zwolenniczką zapisywania wszystkiego na papierze. Uwielbiam planować, spisywać pomysły, marzenia, robić listy TO DO… uwielbiam wszelkie podsumowania, odhaczanie danych rzeczy- to daje mi poczucie wykorzystania danego czasu w 100%, daje mi obraz porażek i sukcesów, pokazuje mi nasz rozwój i przestrzeń, którą muszę jeszcze wypełnić.

Wczorajsza masa obowiązków i zadań zmotywowała mnie do stworzenia dziś dziennych plannerów do druku, dzięki którym każdego dnia będę miała przed sobą obraz moich zadań, zleceń, obowiązków, rzeczy ważnych i zrealizowanych. Dzienny planner pozwoli mi w pełni zobrazować moje postępy a przy tym zwyczajnie przypomni o ważnej dacie, wydarzeniu, spotkaniu, rzeczach do zrobienia czy kupienia.

Wszystkie pliki, jakie oddajemy w wasze ręce to pliki, które powstały z naszego doświadczenia i naszych potrzeb. Mimo wszystko robione są w sposób bardzo neutralny tzn. bez zbędnych dodatków, informacji czy ograniczających w jakiś sposób kategorii.

 

Co zawiera nasz dzienny planner do druku?

POBIERZ

Tylko tyle i aż tyle na jednej stronie A4. W dzisiejszym dniu po raz pierwszy korzystam z tego pliku i uważam go za coś, co znacznie poprawi jakość mojego dnia, mojej organizacji i pracy. W ciągu tego dnia w plannerze nie zabrakło mi niczego, z niczego też bym nie zrezygnowała pomimo, że np. nie wypełniłam jednej kolumny. To co nie przyda nam się dziś, świetnie może sprawdzić się np. jutro. Swoje plannery wydrukowałam już na cały tydzień a teraz marzę o biurze w naszym domu aby w pełni móc wykorzystać potencjał takich plików pokazując wam naszą pracę i organizację na co dzień.

Tymczasem pobierajcie, drukujcie i planujcie swoje zadania. Pod koniec dnia zobaczycie ile byliście w stanie zrobić i powody do dumy i zadowolenia z samych siebie znajdą się same! Powodzenia !

darmowe pliki do druku dzienny planner do druku nowy dzień- nowe możliwości planner dzienny plannery pliki do druku rodzice w sieci organizują czas

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.