27/03/2017

Ewa

ZAKUP DZIAŁKI BUDOWLANEJ- O CZYM PAMIĘTAĆ I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

ZAKUP DZIAŁKI BUDOWLANEJ- O CZYM PAMIĘTAĆ I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Tematyka związana z naszą budową domu jak widać po ostatnich wejściach na bloga mocno was zainteresowała. Tak jak obiecaliśmy, wpisów z tej kategorii zapowiada się całkiem sporo. Dziś chcemy wskazać wam ważne punkty, o których warto pamiętać przy zakupie działki budowlanej. Powiemy co jest ważne, co, gdzie i jak sprawdzać, o czym nie zapominać i co brać pod uwagę kiedy staniemy w obliczu takiego wyzwania. Przejdźmy więc do konkretów.

Jak dla mnie pierwsza sprawa to

LOKALIZACJA– uważam to za punkt wyjścia i nie wyobrażam ruszyć z tematem dalej nie pisząc o tym jak ważny potrafi być wybór lokalizacji, która potem będzie odbijała się na całym naszym, dalszym życiu, naszym i naszej rodziny- nie zapominajmy.

RODZAJ GRUNTÓW

CHARAKTERYSTYKA DZIAŁKI. Jeśli wydaje nam się, że właśnie znaleźliśmy naszą wymarzoną działkę warto potem sprawdzić cechy, które ją znacznie charakteryzują:

HISTORIA DZIAŁKI

Wybór działki budowlanej zdecydowanie nie jest prostą sprawą. Nie możemy zapominać, że bardzo często jest to wybór, który decyduje potem o całej naszej przyszłości i mocno rzutuje na życie i codzienność naszą i naszych dzieci. To decyzja na lata! Poszukiwania idealnej działki wiążą się z serią przemyśleń, wzlotów i upadków. Najważniejsze jest wcześniejsze ustalenie i wytyczenie sobie konkretnych cech naszej działki jakie bez dwóch zdań musi spełniać. Sprawę najlepiej przemyśleć wybiegając mocno w przyszłość! To nie ułatwia zadania. Z określoną przez siebie i swojego partnera wizją jest zdecydowanie prościej. MY tą idealną już znaleźliśmy ale jeśli wy stoicie przed takim zadaniem to trzymamy mocno za was kciuki i życzymy powodzenia! Wierzę, że każdy znajdzie w końcu swoje miejsce na ziemi!

budowa domu działka wybór działki budowlanej
Poprzedni post
MIASTO CZY WIEŚ?

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up