29/11/2017

Ewa

A MOŻE PODUSZKA POD PODUSZKĘ? – PROPOZYCJA SPERSONALIZOWANEGO PREZENTU NA MIKOŁAJKI

A MOŻE PODUSZKA POD PODUSZKĘ? – PROPOZYCJA SPERSONALIZOWANEGO PREZENTU NA MIKOŁAJKI

W dzisiejszym wpisie zobaczycie ciekawą propozycję prezentu na Mikołajki czyli… poduszka pod poduszkę! Jak wiecie uwielbiam personalizowane prezenty. Takie rzeczy mają dla mnie zawsze niesamowitą wartość. A jeśli jest to jeszcze produkt wykonany ręcznie- to dla mnie już na starcie jest strzałem w 10!

Pamiętacie nasz cykl wpisów „Z miłości do dzieci”?

Ten wpis i te produkty totalnie wpisują się w ten cykl. Ponownie wracamy więc do Ziarki. Uwielbiam jej styl, klimat, talent i podejście do tematu. Ziarka tworzy cudowne rzeczy a do tego…mieszka w naszym mieście! Trafiłyśmy na siebie zupełnie przez przypadek i postanowiłyśmy stworzyć razem coś fajnego dla dziewczyn.

Dziś padło na produkt robiony ręcznie, produkt spesonalizowany, wyjątkowy i oryginalny ale przede wszystkim również mega praktyczny!

Poduchy spersonalizowane z imieniem dziecka to coś, co spodoba się każdemu małemu szkrabowi. Moje dziewczyny są zachwycone!

Z racji tego, że wielkimi krokami zbliżają się do nas Mikołajki pomyślałam, że będzie to dla was świetna propozycja na tą okazję! 

Poduchy kupicie TUTAJ

co kupić dziecku dla dziecka handmade mikołajki poduszka propozycje prezentowe święta z miłości do dzieci zakupy

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up