05/03/2016

Ewa

PREZENTY DLA NIEJ, CZYLI MOJE TOP 5 PREZENTÓW DLA KOBIET

PREZENTY DLA NIEJ, CZYLI MOJE TOP 5 PREZENTÓW DLA KOBIET

W ostatnim wpisie podpowiadałam wam jakie zapachy możecie kupić swoim kobietom na Dzień Kobiet lub po prostu jakie perfumy możecie kupić sobie same aby sprawić sobie przyjemność w tym ważnym dla nas dniu.
Natomiast dziś, mam dla was wyjątkowe pomysły zarówno na Dzień Kobiet jak i na inne ważne dla nas okazje.
To pomysły dla tych, którzy szukają wrażeń, przygody, czegoś szalonego lub po prostu wyjątkowego. Nie ma znaczenia czy ma to być prezent dla żony, mamy, siostry czy koleżanki. Wszystkie propozycje znajdziecie na superprezenty.pl a poniżej zobaczcie moje typy.

Prezenty dla niej, czyli moje TOP 5.

1. Klasyczny masaż ciała to dobra opcja dla każdej kobiety, dla każdej żony i każdej mamy.
W zależności od zastosowanej techniki, może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Taki prezent ucieszy każdą z nas.
shutterstock_138665741_20130830115419700_20160301090018398

2. Sesja fotograficzna dla kobiety. Jak dla mnie bomba.
Na co dzień na prawdę bardzo często zapominamy o sobie. Brakuje nam chwili dla siebie, chwili relaksu… Nadmiar obowiązków sprawia, że zapominamy o tym, że jesteśmy Kobietami, nie tylko Żonami i Matkami. Taka sesja z pewnością nam o tym przypomni, pokaże nasze emocje i nasze piękno. Rewelacyjnie spędzony czas, świetna pamiątka. Warto pomyśleć nad takim prezentem.

3. Prezenty na Dzień Kobiet nie muszą być wcale standardowe. Kolejna propozycja jest dla osób szukających niezapomnianych wrażeń. Romantyczny Lot Nad Warszawą to świetna opcja dla dwojga. Zobaczycie nowe oblicze Starego Miasta, Stadionu Narodowego oraz Pałacu Kultury. Przy kieliszku szampana będziecie mogli podziwiać piękno naszej stolicy. Myślę, że wspomnienia z tak spędzonego dnia zostaną z nami na długie lata.

4. Pod punktem numer 4 kryje się Dzień Ze Stylistką. Kobiety kochają zakupy. Lubią dobrze wyglądać. Bywa jednak tak, że nie do końca wiemy jak wyglądać ma nasza garderoba lub nie umiemy dobierać do siebie poszczególnych elementów. Taki dzień na pewno pomoże nie jednej z nas. Usługa kompleksowa to przegląd szafy, analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, zakupy oraz porada w zakresie makijażu i fryzury.Ciekawy pomysł, prawda?

5. Mamy też coś dla kobiet, które spodziewają się dziecka- Masaż Dla Kobiet W Ciąży
Okres ciąży to dla nas wyjątkowy czas. Czas, w którym potrzebujemy zadbać o siebie, o swoje zdrowie, dobre samopoczucie. Czas, w którym potrzebujemy chwili dla siebie. Myślę, że taka opcja spodoba się każdej przyszłej mamie.

Pomysłów jest cały ogrom. Prezenty dla kobiet mogą na prawdę pozytywnie zaskoczyć…prawda?

 

lifestyle

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up