27/09/2017

Łukasz

WYBÓR OKIEN DACHOWYCH- CZYM SIĘ KIEROWAĆ? JAKĄ FIRMĘ WYBRAĆ?

WYBÓR OKIEN DACHOWYCH- CZYM SIĘ KIEROWAĆ? JAKĄ FIRMĘ WYBRAĆ?

Budowa domu to wieczne wybory i stawanie przed ważnymi decyzjami, które mogą znacznie wpłynąć na dalsze losy waszej rodziny. Mówi się, że „pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela a dopiero trzeci dla siebie”. Ilość popełnianych przez ludzi błędów podczas budowania swojego domu wynika zapewne z naszej niewiedzy lub niedopilnowania wielu spraw. Aby uniknąć ich musimy polegać na wiedzy profesjonalistów a sprawy wielkiej wagi najlepiej pozostawić najlepszym.

Dziś zajmiemy się wyborem okien dachowych. Odpowiemy wam na pytanie czym kierować się przy wyborze okien dachowych oraz na jaką firmę i dlaczego postawiliśmy my.

Tak jak wielokrotnie wam wspominaliśmy w tym roku mamy zamiar zakończyć stan surowy zamknięty. Możemy więc śmiało powiedzieć, że jesteśmy bliżej niż dalej. Jeśli śledzicie nas tu lub pozostałych mediach społecznościowych, na których się udzielamy wiecie, że obecnie stawiamy więźbę dachową. Lada moment będziemy więc kłaść blachodachówkę ( TU MOŻECIE ZOBACZYĆ JAKĄ WYBRALIŚMY) a zaraz po tym wstawiać okna dachowe. Chwilę temu stanęliśmy więc przed wyborem firmy i danego modelu okien dachowych. W naszym projekcie mamy bowiem 4 okna dachowe.

Na jaką firmę i dlaczego postawiliśmy? Czym się kierowaliśmy?

Tak jak wspominałem. Ta kwestię zostawiliśmy najlepszym- postawiliśmy na największego producenta i eksportera okien dachowych w Polsce- firmę VELUX.

Oferta tej firmy obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Firma ta od lat istnieje na rynku, co chwila zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia a z każdym rokiem ufa jej coraz więcej Polaków. Wybór więc wydał nam się oczywisty.

Produkcja okien dachowych VELUX opiera się na innowacyjnej technologii, dzięki czemu produkty spełniają wszystkie normy jakościowe oraz posiadają wymagane certyfikaty. Wszystkie okna dachowe VELUX wykonane są z klejonego warstwowo drewna sosnowego, trzykrotnie pokrywanego impregnatem i lakierem co daje gwarancję wieloletniego zabezpieczenia okna przed wpływami czynników zewnętrznych. Do pomieszczeń o szczególnie podwyższonej wilgotności mamy osobną grupę produktów: okno wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem z idealnie gładką powierzchnią.

Tak jak wspominałem w naszym domu mamy 4 okna dachowe. Okna te znajdować się będą w takiej konfiguracji: 1 okno w pokoju Kingi, 1 w pralni oraz podwójne okno w pokoju Dominiki.

Nasz wybór padł na pakiet STANDARD PLUS– dwukomorowe okna dachowe. Myślę, że to najlepsza relacja jakości do ceny, dla tych, którzy patrzą na komfort i efektywność energetyczną. Wyposażone są w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe, nie wymagające konserwacji dzięki czemu pozwolą jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. Z pakietu Standard Plus wybraliśmy okna drewniano- poliuretanowe.

DLACZEGO VELUX?

W kolejnym wpisie opowiemy wam na jakie otwieranie- górne czy dolne i dlaczego się zdecydowaliśmy. Przyjrzymy się temu tematowi i postaramy się wybrać najlepsze rozwiązania dla konkretnych wymagań.

na budowie okna dachowe rodzicewsiecibudujadom velux

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.