10/11/2017

Łukasz

DOM W ZDROJÓWKACH- OKNA DACHOWE VELUX I EFEKT KOŃCOWY DACHU- ZDJĘCIA+VIDEO

DOM W ZDROJÓWKACH- OKNA DACHOWE VELUX I EFEKT KOŃCOWY DACHU- ZDJĘCIA+VIDEO

Mamy to! W dzisiejszym wpisie prezentujemy wam montaż okien dachowych Velux krok po kroku oraz efekt końcowy dachu. Niesamowicie ważny dla nas etap budowy.

Chwile, które obecnie są już wspomnieniem….

Zacznijmy od projektu- Myślę, że już wszyscy wiedzą, że wybraliśmy Dom w Zdrojówkach. Natomiast dla tych, którzy do nas dopiero dołączyli podaję link, gdzie możecie mu się przyjrzeć bliżej- TUTAJ

Jak wiecie, wybraliśmy okna dachowe firmy VELUX– TUTAJ znajdziecie ten wpis KLIK. O tym jaki model konkretnie wybraliśmy i dlaczego postawiliśmy na tą firmę możecie przeczytać właśnie w tamtym wpisie. Dla przypomnienia wspomnę tylko, że okien dachowych w naszym projekcie mamy cztery- pojedyncze u Kingi, podwójne w pokoju Dominiki oraz jedno z pralni. Do tego dochodzi również wyłaz dachowy.

Jeśli chodzi o blachodachówkę postawiliśmy na Tysenię- wpis o tym znajdziecie tutaj  

Z całym dachem zeszło nam się dość długo właśnie ze względu na blachę. Tysenia jako nowość nie jest łatwa jeśli chodzi o montaż. Nie jest też zakładana jak większość innych blach czy dachówek. Nas przekonała do siebie idealną, prostą formą i wyjątkowym odcieniem. Z racji tego, że jest to nowość na rynku dopiero za jakiś czas będziemy mogli powiedzieć jak się sprawdza. My mamy nadzieję, że przez lata będzie nam służyć bez zarzutu. Okna dachowe też były montowane w inny niż zazwyczaj sposób ze względu właśnie na blachodachówkę. Dla ekipy to więcej roboty dla nas efekt, który nas zachwyca. Tysenia ma jednak jedną wadę, która może trochę komuś przeszkadzać, bardziej wizualną- są to dość widoczne łączenia między modułami. Tu muszę jednak zaznaczyć, że w trakcie kręcenia filmu były one bardziej widoczne. Obecnie są te przerwy sporo mniejsze dlatego mam nadzieję, że po jakimś czasie blacha się ułoży tak aby nie raził ten szczegół w oko.

Efekt końcowy jednak totalnie spełnia nasze oczekiwania. Cały dach prezentuje się obłędnie. Okna dają niesamowicie dużo światła a blacha prezentuje się właśnie tak jak tego chcieliśmy. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać to zdecydowanie padło by ponownie na Tysenię. O oknach nie wspomnę- tu mamy pełne zaufanie do sprawdzonej i tak renomowanej marki.

Koniecznie dajcie znać czy nasz wybór wpisuje się w wasze gusta. Jesteśmy bardzo ciekawi czy wam się spodoba.

 

OKNA

 

 

blachodachówka budowa domu dach dom w zdrojówkach na budowie rodzice w sieci budują dom tysenia velux

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up