29/04/2018

Ewa

Co u nas? czyli nasze plany i cele na MAJ

Co u nas? czyli nasze plany i cele na MAJ

Dopiero co pisałam wpis z planami na kwiecień a już śmigamy z nowym miesiącem. Ale ten czas pędzi! Maj będzie dla nas bardzo intensywnym czasem. Intensywnym zarówno pod względem spotkań i wydarzeń rodzinnych ale i pod względem budowlanym. Oj dużo będzie się działo, dużo. Zobaczcie więc nasze plany i cele na maj.

Plany rodzinne. W tym miesiącu szykują nam się dwie komunie. Jestem tym bardziej podekscytowana tymi wydarzeniami ponieważ jestem mamą chrzestną zarówno dziewczynki jak i chłopca, którzy będą do niej przystępować. Stresuję się i przeżywam więc razem z nimi ten czas. Pierwszą komunię mamy na miejscu, drugą na wyjeździe- w górach- wiąże się więc to z kolejnym naszym

planem podróżniczym– zamierzamy wyjechać już 25 maja, w piątek tak aby mieć jeszcze chwilę na skorzystanie z tej okazji i pooddychanie świeżym, górskim powietrzem. To nasz kolejny wyjazd w długa trasę. Mam nadzieję, że podróż obędzie się bez komplikacji a dziewczynki dopiszą 🙂

Plany budowlane. Oj będzie się działo. 5 maja mamy wstępnie zakończyć etap tynków. Zaraz po nim wchodzi nam ponownie hydraulik. Robimy podłogówkę, miejsca na kaloryfery, ogarniamy piec. Jak dobrze pójdzie chcemy również zacząć prace z posadzkarzem. Tu wszystko okaże się w trakcie. W maju chcemy również zacząć prace nad tarasem. nie mogę się tego doczekać! Więcej o tarasie opowiemy wam w oddzielnym wpisie. W maju czeka nas więc cały ogrom pracy!

Plany związane z blogiem. Zdecydowanie zamierzam puścić więcej wpisów niż w kwietniu. Kwiecień był pod tym względem ubogi natomiast wszystko co dobre i przyjemne działo się poza nim. Dogrywamy różne ciekawe projekty. Wiązało się to więc z poświęceniem czasu właśnie na te kwestie. W maju będzie więcej wpisów, więcej inspiracji i konkretów. Mam nadzieję, że uda nam się w końcu ogarnąć również sprawy związane z naszym projektem Lubelszczyzna-miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. W kwietniu mieliśmy odwiedzić dwie fajne miejscówki natomiast zupełnie zabrakło nam już na to dni. Mam więc nadzieję, że w maju dopniemy te kwestie do końca.

A tak poza tym- nooo w końcu Łukasz ruszy z siłownią a ja zamierzam zainwestować w domowy rowerek. Trzeba się trochę rozruszać bo czuję, że moja kondycja jest już na totalnym wyczerpaniu. Szukam również ciekawych inspiracji na paznokcie i coś mi się wydaje, że zrobimy sobie w tym miesiącu rzęski 🙂

W maju chciałabym również zorganizować sporą wyprzedaż naszych gadżetów, ubrań czy obuwia. Często o to pytacie także śledźcie koniecznie Instagrama bo tam zamierzamy to wystawić.


Pamiętajcie również, ze gotowy planner do druku na miesiąc MAJ jest już gotowy na naszym blogu. Znajdziecie go- TUTAJ.


Majowe plany i cele zapowiadają się rewelacyjnie. Lubię jak tyle się dzieje. Przed nami mnóstwo nowych doświadczeń, wrażeń i emocji. Stale idziemy do przodu- to najważniejsze! Postanowiłam również, że ten wpis będzie stale aktualizowany- tak jak wspominałam wam już kiedys jest on dla mnie fajnym puntem wyjścia i czymś do czego się odnoszę pod koniec miesiąca. Wiem co udało mi się zrealizować, co osiągnąć a nad czym jeszcze muszą popracować.

A co u was? Jakie macie plany na nadchodzący miesiąc? Czy wydarzy się w nim coś, czym chcecie się nam pochwalić? Piszcie w komentarzach!

co u nas lifestyle organizacja codzienności organizacja czasu planowanie plany i cele

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.