18/11/2015

Ewa

MOJE MIEJSCE PRACY

MOJE MIEJSCE PRACY

Nareszcie MAM! Swoje wymarzone miejsce do pracy !

Pisząc wam dziś o pracy mam na myśli oczywiście prowadzenie bloga.

Tym, którym wydaje się, że blogowanie to wyłącznie prosta, łatwa i przyjemna sprawa, postaram się bardziej przybliżyć temat i być może wyprowadzić z błędu:)

Owszem, prowadzenie bloga to fantastyczna przygoda. Osobiście staram się czerpać z niej jak najwięcej. Robię to, co lubię, poznaję cudownych ludzi, spełniam się i realizuję, tak to moja droga… Teraz, kiedy blog przestał być już tylko blogiem modowym czy szafiarskim a stał się może blogiem bardziej parentingowym sprawia mi jeszcze więcej radości, daje mi jeszcze więcej energii i chęci do działania. Prowadzenie takiego bloga to wspaniała historia, ogrom przeżyć, świetnych, niezapomnianych chwil… i cudowna pamiątka na przyszłość…

KAYENN to blog o byciu Żoną, Mamą i o tym, jak w tym całym zamieszaniu nie zapominać o sobie, o byciu Kobietą… Teraz wiem, że decyzja o jego założeniu była jedną z najlepszych.

Nie mogę przy okazji tego wpisu nie wspomnieć jednak o tym, że pisanie bloga to mnóstwo godzin spędzanych przed komputerem, to ogrom czasu poświęconych na pisanie, na zrobienie sesji, zdjęć, potem na ich obróbkę…Blogowanie to także terminy, których musimy pilnować, to nie zawsze miłe i pochlebne komentarze… To praca w różnych warunkach atmosferycznych, praca, w której niekiedy trzeba wstać o świcie, żeby złapać ten idealny moment i uchwycić go na zdjęciach… W moim przypadku to także praca, którą muszę pogodzić z wychowywaniem dzieci. Nie zawsze mogę ot tak wyjść sobie z domu i zrobić akurat to, co siedzi mi w głowie. A pomysłów jest na prawdę cały ogrom!

I choć nie zawsze jest tak jak by się chciało ( bo zawsze chce się lepiej) to nie wyobrażam sobie teraz siebie bez bloga, bez tego mojego miejsca w sieci, teraz powinnam już napisać- Naszego miejsca w sieci 🙂

 I dziś chcę powiedzieć, że będzie lepiej, będzie więcej, będzie ciekawiej… Blogowanie wciąga…

Muszę przyznać, że w domu rzeczywiście brakowało mi takiego miejsca…

Miejsca, w którym będzie mi wygodnie, w którym skupię się tylko na pracy, na blogu, wpisach i planowanych projektach.

Dziś, pokazałam wam pierwszą część tego wpisu, bo miejsce to na pewno będzie jeszcze ewoluowało. Na pewno pojawi się jeszcze mnóstwo pomysłów na jego udoskonalenie choć muszę powiedzieć, że już jestem nim zachwycona!

Wszystko utrzymane jest w mojej ulubionej kolorystyce, w stylu skandynawskim.

Postawiłam więc na jasne kolory i minimalizm.

I tym sposobem, dziś już piszę do was z mojego miejsca pracy…

Robię sobie małą kawę, zapalam świece… mam czas tylko dla siebie…i dla was.

Na ścianie wisi hasło, które będzie motywować mnie każdego dnia… siadam na wygodnym fotelu, przed sobą mam przepełniony już od zdjęć, katowany przeze mnie codziennie komputer… i piszę… jak ja to lubię!

Tak właśnie wyobrażałam sobie to miejsce…

1

2

3

4

5

6

7

9

 Krzesło-modo4u
Biurko-modo4u
Plakat-TypTyp
Świece-PartyLiteDekoracjaWnetrz
Zegarek- allegro
blogowanie dom i wnętrze

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up