12/12/2015

Ewa

KORBELL- EKOLOGICZNY SYSTEM UTYLIZACJI PIELUCH

KORBELL- EKOLOGICZNY SYSTEM UTYLIZACJI PIELUCH

Jakiś czas temu postanowiliśmy przetestować pojemnik na zużyte pieluszki.

Jest to produkt, który rodzice doceniają coraz częściej, mało tego bardzo często jest on na liście must have jeśli chodzi o wyprawki dla swoich maluchów. Muszę przyznać, że kiedy na świecie pojawiła się Kinga nie miałam nawet pojęcia, że istnieje coś takiego. Dlatego dziś chcę podzielić się taką informacją z wami: obecnymi i przyszłymi mamami, z wami- rodzicami.

Kosz na pieluchy Korbell to kosz pozwalający na łatwą obsługę o opróżnianie pojemnika w dowolnej chwili. Gwarantuje nam higienę i zapach przy pielęgnacji noworodka. Koniec z nieprzyjemnymi zapachami w domu! Podwójny system uszczelniający zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz przy każdorazowym przewijaniu dziecka. Komfort i pełną higienę umożliwia brak bezpośredniego dostępu do pieluch i ich zapachów. Obsługa kosza nie wymaga użycia obu rąk, co znacznie ułatwia nam całą sprawę.

My postawiliśmy na mniejszy pojemnik o pojemności 15 l. Wchodzi nam tam ok. 30-35 pieluszek.

Muszę wam powiedzieć, że przy dwójce dzieci coraz częściej zwracam uwagę na tematy eko. Worek pojemnika Korbell ulega biodegradacji w 100%, dlatego jest przyjazny dla środowiska. Pojemnik jest wyprodukowany natomiast z najwyższej jakości plastiku ABS, który nadaje się do ponownego przetwarzania. Wyjątkowy system workowy pozwala Tobie samemu decydować, kiedy opróżnić pojemnik. Dzięki temu, korzystając z pojemnika KORBELL zużywasz tylko tyle folii, ile jest to konieczne. Pojemnik na pieluchy znajduje zastosowanie nie tylko dla pieluch przy pielęgnacji noworodka. Po wyjęciu systemu uszczelniającego, można używać go ponownie, jako estetycznego kosza na śmieci. Tu koniecznie muszę zwrócić uwagę na jego ładny wygląd i nowoczesny design. Gwarantuję, że idealnie wkomponuje się w wystrój waszego pomieszczenia, biura, kuchni czy łazienki. Do pojemnika możecie wówczas używać zwykłych worków na śmieci. Pojemniki Korbell bardzo często są stosowane również w żłobkach czy przedszkolach.

Na stronie www.korbell.pl przeczytacie więcej informacji na jego temat, zobaczycie tam również ciekawy filmik, który przybliży wam cały temat.

Na koniec zdecydowanie chcę polecić wam ten bardzo ładny i przede wszystkim funkcjonalny gadżet. Teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania przy małej bez tego kosza. Korbell to zdecydowanie świetny przyjaciel domu 🙂

 Pojemnik- tootiny

1

2

4

5

6

7

Szafa- bellamy

 

gadżety strefa dziecka

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up