30/05/2016

Ewa

SPECJALNY KOCYK, TYLKO DLA CIEBIE. NIKT INNY NA ŚWIECIE TAKIEGO NIE MA…

SPECJALNY KOCYK, TYLKO DLA CIEBIE. NIKT INNY NA ŚWIECIE TAKIEGO NIE MA…

Dziś będzie kilka słów o czymś zupełnie wyjątkowym i niepowtarzalnym. Tak, zdecydowanie te dwa słowa oddają to wszystko co kryje się za… małym kocykiem. A kryje się w nim dużo…dużo pracy, ambicji, pomysłów, dużo miłości, marzeń… i coś jeszcze… historia- ta jedyna, niepowtarzalna. Zobaczycie kocyk, który został stworzony dla mojej córki. Zobaczycie kocyk, którego nikt inny nie będzie miał. Jedyny w swoim rodzaju, nie do skopiowania. W dzisiejszym wpisie pokażę i polecę wam kocyk, którego wy nie możecie mieć ale możecie stworzyć też taki, którego ja także nigdy mieć nie będę…

Kocyk od NAME ME z dzisiejszego wpisu to spersonalizowany kocyk szyty z myślą o jednym, konkretnym dziecku. Właśnie dzięki temu staje się on prezentem nie do podrobienia. To kocyk z imieniem, datą i godziną urodzenia maluszka, wagą oraz wzrostem dziecka. Kocyk utrzymany jest w biało czarnej kolorystyce po to, aby ułatwić dziecku poznawanie świata. Wszelkie grafiki pozbawione są również detali po to właśnie aby ułatwić noworodkom i niemowlętom poznawanie kształtów. Kocyki te powstają z najwyższej jakości bawełny, która naturalnie oddycha zapewniając dziecku ciepło i komfort. Są całkowicie bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Więcej o kocykach, wzorach, dodatkach czy terminach realizacji przeczytacie TUTAJ. Zdecydowanie warto odwiedzić tą stronę i zapoznać się bliżej z samą marką i jej propozycjami.

Nasz kocyk był prezentem dla Weroniki z okazji chrzcin. Chcieliśmy podarować jej coś zupełnie wyjątkowego. Coś, co po jakimś czasie będzie wspaniałą pamiątką zarówno dla niej jak i dla nas. Symbolem tamtego dnia. Pamiętajcie, że taki prezent nie musi być jedynie opcją dla waszego dziecka ale będzie również fantastycznym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Myślę, że nie ma piękniejszego prezentu od tego, który tworzony jest z potrzeby serca, z miłości do tych najmłodszych i najważniejszych dla nas. Prawda?

DSC_0862

9

DSC_0775

DSC_0831

DSC_0776

DSC_0844

10

DSC_0886

DSC_0861

Kocyk- NAME ME

Łóżeczko-Bellamy

Poducha Gwiazdka- Laluu

Napis z imieniem-Malovvane

dla dziecka personalizowany kocyk pomysł na prezent z miłości do dzieci

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up