26/05/2017

Ewa

DZIŚ CHCĘ PODZIĘKOWAĆ…

DZIŚ CHCĘ PODZIĘKOWAĆ…

Dzień Matki, Dzień Mamy- dzień szczególny. Jak zawsze wyjątkowy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Dzień, w którym świętujemy. Dzień, w którym zatrzymujemy się na chwilę by powspominać, wrócić myślami do pewnych chwil. Pomyśleć nad tym co tu i teraz. Pomyśleć nad tym co potem. I podziękować…

Dziś nie pragnę odpoczynku. Nie chcę wolnego czasu, czasu dla siebie. Nie chcę samotnej kawy, nie chcę samotnego spaceru… nie chcę wyjścia do kosmetyczki. Nie chcę świętego spokoju.

Dziś chcę podziękować. I Bogu, i mojej mamie i moim córkom.

Dziś chcę podziękować za moje dzieci, za moje córki. Za Kingę.. Za Weronikę… Za to, że są zdrowe, silne, pełne energii. Zawsze uśmiechnięte, radosne, szalone. Chcę podziękować za gorsze chwile mojego macierzyństwa. Za to, że czasami jest inaczej niż bym tego chciała. To nas kształtuje. Nas jako kobiety, nas jako człowieka, nas jako mamy. Dziś dziękuję za kolejną ciążę, za kolejne dziecko, które przyjdzie na świat i dopełni naszą rodzinę. Dziś dziękuję za kolejną córkę. To niesamowite być mamą trzech dziewczynek, które kiedyś same staną przed tym wyzwaniem, same będą mamami. Będą mieć swoje rodziny, swoje dzieci… i będą pięknie obchodziły ten dzień.

Dziś dziękuję za moje macierzyństwo. To ono mnie napędza, motywuje, sprawia, że wymagam od życia więcej. To dzięki niemu spełniam swoje pasje, realizuję się, mam takie a nie inne plany, marzenia i cele. To dzięki niemu wciąż idę do przodu, sięgam po więcej, mierzę wyżej.

Dziś dziękuję swojej mamie. Za jej macierzyństwo. Za każdą chwilę- lepszą i gorszą. Za to, że nigdy się nie poddała. Za jej siłę, za jej miłość, za jej wsparcie. Bez niej nie byłabym taką mamą jaką jestem dziś.

Dziś więc chcę napić się tej kawy z moją mamą. Dziś chcę pobyć z moimi córkami. Chcę złapać je za ręce, pobiegać boso na trawie, pójść na pyszne lody, porobić głupie miny, potańczyć i mocno przytulić…. I tak właśnie dziś było. Lepiej być nie mogło. To dzięki nim mogę tą MAMĄ być. Mogę przeżywać te chwile. Mogę to poczuć, doświadczyć tego…

DZIĘKUJĘ.

 

 

 

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up