22/10/2018

Ewa

Dom w Zdrojówkach- dodatkowe okna dachowe Velux w projekcie. Efekt PRZED i PO- efekt WOW!

Dom w Zdrojówkach- dodatkowe okna dachowe Velux w projekcie. Efekt PRZED i PO- efekt WOW!

W dzisiejszym wpisie pokażemy wam obiecany efekt przed i po zamontowaniu dodatkowych okien dachowych Velux w łazience i pokoju Weroniki. Baliśmy się tej zmiany. Ale o tym wam już pisaliśmy. Sprawa okazała się jednak banalnie prosta a efekt końcowy… cóż, totalnie zachwyca!

Budowa idzie pełną parą. Z każdym dniem Dom w Zdrojówkach realnie zmienia się w Nasz Dom. Zmiany, które do tej pory wprowadziliśmy wydają się być idealne. Wstawienie dodatkowych okien Velux to jedna z najlepszych decyzji, mimo, że wydawało się zbyt późno na takie duże zmiany. Pomieszczenia odmieniły się TOTALNIE! Teraz wpada tam tyle światła, że nawet w bardzo ponury, pochmurny dzień zarówno łazienka jak i pokój Weroniki prezentuje się rewelacyjnie. Światło naturalne to podstawa! Okna dachowe dają nam go tyle, że tak naprawdę robią całą robotę.

Do dziś uważam, że zmiana okien balkonowych  na zwykłe była bardzo dobra. Tu odnoszę się wyłącznie do naszych gustów, obaw czy wizji domu. Po prostu takie rozwiązanie oprócz tego, że wydaje nam się mało praktycznie zwyczajnie nam się nie podoba. Mimo to, tego światła na pewno wpadnie mniej niż z pełnych balkonowych, to na pewno. Dodanie jednak dachowych veluxów wydaje się być dla nas opcją idealną.U Weroniki fantastycznie doświetli biurko a w łazience… okno dachowe nad samą wanną… wciąż zachwycamy się tym pomysłem.

Sam efekt PO mówi sam za siebie. Bardzo ale to bardzo polecam Zdrojówkowiczom taką zmianę. Jak widzicie nawet na etapie pełnego dachu można to bez problemu zrobić. Sprawa okazała się błyskawiczna. Dziś bez dwóch zdań decydowalibyśmy się na taką zmianą ponownie!

Efekt końcowy zawdzięczamy oknom dachowym VELUX

I jak wam się podoba efekt PO?

archon budowa domu dom w zdrojówkach nasz dom okna dachowe przed i po rodzice w sieci budują dom velux zmiany w projekcie

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up