05/11/2017

Ewa

CO U NAS? CZYLI VLOG „7 DNI W 7 MINUT” 3

CO U NAS? CZYLI VLOG „7 DNI W 7 MINUT” 3

Żegnamy ten tydzień kolejnym filmikiem „7 dni w 7 minut”. 

W tym tygodniu mieliśmy całe mnóstwo pracy na działce. Ogarnialiśmy wszystko dookoła, zbieraliśmy gruz, drewna, sprzątaliśmy pomieszczenia… choooociaż, jak wiecie z Instastories kiedy wybraliśmy się zwarci i gotowi do sprzątania domu okazało się, że nasza ekipa zostawiła totalnie wysprzątany dom w środku. Byliśmy tym OGROMNIE zaskoczeni więc zamiast wracać do mieszkania siedzieliśmy jeszcze długi czas rozmawiając, planując i podziwiając to do jakiego momentu już doszliśmy.

To dla nas również bardzo wyjątkowy tydzień właśnie z racji tego, że w piątek zakończyliśmy współpracę z naszą ekipą budowlaną! Taaaaaaak! Stan surowy otwarty za nami! Jest to dla nas niesamowite przeżycie, które postanowiliśmy również zakończyć dzisiaj bardzo udaną imprezą na działce. Spędziliśmy rewelacyjnie czas w gronie najbliższych, pokazując im to co właśnie tworzymy. Wszyscy byli zachwyceni efektem prac naszej ekipy. A co najśmieszniejsze każdy podkreślał to jak dom nabrał kształtów i przestrzeni choć początkowo wydawał się stosunkowo mały. Dom prezentuje się FANTASTYCZNIE! Mury oblane!

Chociaż sami nie możemy w to uwierzyć nasze marzenie powoli się spełnia. Zamykamy własnie ważny etap budowy myśląc już o kolejnym. Najważniejsze jest to, że idziemy do przodu! A to oznacza, że powoli ale jednak, zbliżamy się do wymarzonego celu!

Kochani, życzymy udanego tygodnia!

7 dni w 7 minut budowa domu vlog youtube

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up