22/10/2017

Ewa

CO U NAS? CZYLI NOWY CYKL VIDEO- „7 DNI W 7 MINUT”

CO U NAS? CZYLI NOWY CYKL VIDEO- „7 DNI W 7 MINUT”

Tydzień temu na naszym Facebooku zapowiadaliśmy wam coś „extra”, coś nad czym przyszło nam pracować całe 7 dni. Przedstawiamy wam nasz kolejny pomysł czyli cotygodniowy cykl video- „7 dni w 7 minut”.

Video w skrócie, w dokładnie 7 minut opowiedzieć ma wam co działo się u nas przez miniony tydzień. Będą to zarówno nasze codzienne rytuały jak i niepowtarzalne a ważne dla nas momenty z naszego życia.

Mamy nadzieję, że pomysł przypadnie wam do gustu bo oprócz tego, że wymaga on bardzo dużo zaangażowania i naszej pracy będzie dla nas jedyną w swoim rodzaju pamiątką na całe życie. Tym bardziej zależy nam na fajnym odbiorze i docenieniu tej aktywności. Każda reakcja w jego stronę jest dla nas więc na wagę złota.

A teraz serdecznie zapraszamy was do obejrzenia tego co działo się u nas w minionym tygodniu czyli nasze

„7 dni w 7 minut”

7 dni w 7 minut co u nas lifestyle video
Następny post
ZA CO LUBIMY JESIEŃ?

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up